Being a man

24. listopadu 2011 v 18:00 | Mitsu ^_^ |  A - jednorázovky
Jsem nemocná a tak jsem se rozhoupala že napíšu další yaoi. ^_^ Nepíšu ho moc často, není moc kvalitn ale je to yaoi. ;D
Pár: ItaSasu (Mii miluje incest *Q*)
Děj: V yaoi? xDDD
A je krátká ^^"
Omlouvám se za chyby. :3

Sasuke
Bylo ráno jako každé jiné. Vstal jsem a dobelhal se dolů. Sedl jsem si na křeslo a zamžoural do dálky. Na hodinách zasvítilo 6:45. ,,Sakra!" zařval jsem a vyskočil z křesla. V běhu jsem stačil na schodech shodit bratra. ,,Sakra Sasuke! Co tady ještě děláš?!" ,,Zaspal jsem." Začal jsem se zvedat a podal Itachimu pomocnou ruku. ,,Tak se jdi oblíct, hodím tě do školy autem." Povzdechl si a usmál se. ,,Děkuju!" vyběhl jsem rychle zpátky do pokoje. Popadl jsem tužku na oči a rychle se namaloval. Dal si na ruku gel a párkrát projel rukou své havraní vlasy. Natáhl na sebe černé kalhoty a těsné triko. Knihy jsem ledabyle naházel do tašky přes rameno a do ruky ještě ze stolu sebral krabičku cigaret. Sběhl jsem a vyrazil ven. Brácha už čekal venku v autě. Nasedl jsem na místo spolujezdce, přibouchl dveře a hluboce si oddechl. Během deseti minut jsem byl před školou. ,,Děkuju." Chytl jsem po tašce, rychlým krokem jsem odcházel ke školní budově a zanechával za sebou jen oblak cigaretového kouře.
Itachi
Sasuke a jeho cigarety… Nechápu proč to pořád dělá. Pohlédl jsem na sedačku vedle mě. Byl tam sešit s bílým obalem který byl pokreslený a popsaný karikaturami, portréty a hesly. Otočil jsem auto a vyrazil do města. Žil jsem se svým bratrem sám v domě po našich rodičích už víc jak 10 let. Docela často jsme se hádali ale i přes jeho pubertu se jeho chování za poslední dva roky hodně změnilo. Byl už nekonfliktní, nevzdoroval když měl něco udělat, ve škole začal pracovat a poslední vysvědčení měl s vyznamenání. Což jsem neměl na střední ani já. Jednu dobu jsem měl málem infarkt z toho když jsem zjistil že si podřezává žíly. Naštěstí jsem mu to rozmluvil. Zastavil jsem a do tašky si dal Sasukeho sešit. Vystoupil jsem a zamířil do obchodního centra. Nákupy jsem zbožňoval, stejně jako Sasuke. Možná to není pro kluky úplně typické, ale myslím, že to na holky zabírá tisíckrát víc než pc programátor ve vytahaném triku. Chodil jsem s hodně holkama. Často si je vodím domů. Když potřebuju Sasuke odejde ven a vrací se až nad ránem. Stejně by mě zajímalo kam chodí… Nikdy jsem ho neviděl s kamarády a tak mě napadlo že bych se měl o něj víc zajímat.
Sasuke
Škola je strašná věc. Učení mi sice jde ale lidi v mé třídě nesnáším. Vlastně… Je to pár skupin. Holky-slepice, holky-šprtky, holky-děvky, kluci-machři, kluci-looseři. V naší třídě je 8 kluků a 20 holek. Tak není divu že skupinu loosers tvořím jen já a kluk co sedí přede mnou. Naruto. Byl to hyperaktivní natvrdlý kluk který se pořád smál a vyrušoval. Ve škole moc neprospívá takže od začátku roku jsme se dohodli že za ním budu domů chodit ho doučovat. Učí se mi s ním dobře. Myslím, že se vám budu muset přiznat. Jsem do něj zamilovaný. Není to tak dlouho, co jsem zjistil, že jsem na kluky. Milým zjištěním bylo že Naruto taky. Dnes jsem měl znovu jít k němu domů. Bydlel sám v malém bytě s velkou postelí, v které jsme se poslední dva měsíce naučili nejvíce. Náš vztah tajíme a mně to docela vyhovuje. Jsou sice chvíle, kdy mám chuť ho ve škole položit na lavici a zmocnit se ho. S touhle hříšnou myšlenkou jsem odcházel ze školy. Zapálil jsem si cigaretu a odcházel domů.
Itachi
Seděl jsem v restauraci a pil kávu. Otevřel jsem Sasukeho notes a začetl se. ,,Co to kurva…" ujelo mi. Miluju ho. Četl jsem zadumaně. Tak můj bratříček je na kluky… Zvedl jsem se od stolu. Bojím se. Naruto je zkušenější než já… Sasuke má obavy ze svého poprvé, no není to rozkošné? Usměju se a zaplatím. Pak se vydám domů.
Sasuke
Dorazil jsem domů. Sedl jsem si na gauč a pustil televizi. V té chvíli jsem usnul… Vzbudilo mě něco studeného pod mým trikem a vlhkého na mém krku. Otevřel jsem oči do světla a najednou mi můj výhled zhatil můj notes. ,,Co?" chňapl jsem po notesu. ,,Kdes to vzal?!" ,,Kde bys řekl…" Znovu jsem cítil bratrovi vlhké rty na krku. ,,Itachi! Co děláš!" Odhodil jsem jeho ruce. Přešel před gauč a obkročmo si na mě sedl. ,,Neřvi. Naučím tě to." Přejel rty přes můj dekolt a pomalu mi svlíkal triko. ,,Ale Itachi!" ,,Pšššt" přitiskl mi na rty prst a začal mě líbat na břiše a hladit po bradavkách. Nechal jsem se. Hrubě rozepl můj pásek a ještě zapnuté kalhoty mi přetáhnul přes boky a odhodil je na zem. Líbal mě na podbříšku a já kňoural vzrušením. Nebylo mi příjemné že mě vzrušoval můj vlastní bratr ale nemohl jsem to vydržet. Byl úžasný. Strašně jsem záviděl všem těm holkám. Pokračoval a stáhl mi boxerky. Když jsem na své chloubě ucítil Itachiho ledové prsty zapištěl jsem.
Itachi
Položil jsem Sasukeho na gauč a sundal si ze svého krku kravatu. Zavázal jsem mu s ní pusu a pevně přitáhl a zavázal. Nechci být rušen. Usmál jsem se a vrátil k jeho rozkroku. Jeho penis jsem uchopil mezi rty. Přes pásku jsem uslyšel zasténání. Věnoval jsem se práci a jazykem obkroužil špičku Sasukeho penisu. Vyhoupl jsem se tváří zpátky k Sasukemu a sundal mu pásku. Nic neříkal, měl v očích slzy a pevně semknuté rty. Odtáhnul jsem Sasukeho nohy a pomalu do něj vnikal.
Sasuke
Ucítil jsem velký tlak. Zavřel jsem oči a zaryl nehty do bratrových svalnatých paží. Když byl dost hluboko jemně přirážel. Najednou se měnila bolest na rozkoš. Z mých očí nepřestávaly téct slzy a z mých úst se přitom draly procítěné steny. Itachi několikrát zavzdychal a hrubě přirážel. Prohnul jsem se v zádech a přes rty se mi vydral hlasitý sten. Vystoupil ze mě a já zůstal ležet na gauči. ,,Dneska potřebuju volný dům. Přijde Ino." Ozvalo se z kuchyně. Poníženě jsem vstal a začal se oblíkat. Před dveřmi se můj pohled střetl s Itachiho. Otřel jsem si slzy a rozmazanou tužku na oči a vyšel ze dveří. Zapálil si cigaretu a odcházel směrem k Narutovi domů. Ze dveří mě sledovaly Itachiho hladové oči. Cítil jsem se poníženě jako ještě nikdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deiana-chan Deiana-chan | Web | 21. března 2012 v 11:14 | Reagovat

prosím... podívej se na naš blog.
A mimochodem, krásný vzhled! :-P

2 Shi O_o Shi O_o | Web | 27. října 2012 v 17:39 | Reagovat

Ahoj, nechceš abych ti udělala Naruto RPC? Mám nový blog a než se rozjíždí tak se nudím, Kdyby kdokoliv chtěl tak s radosti příjmu objednávky. Kdybyste chtěli viděť jak moje tvorby rpc vypadají tak tam máte rubriku boys/girls :p

3 Ája Ája | Web | 29. prosince 2012 v 17:14 | Reagovat

o___O ...nééé, chudák můj Sasu :D ale bylo to kouzelné, jen ten konec...moc si potrpím na happy endy :D, ale musím přiznat, že tenhle se tam hodil víc :D ...jenom ještě taková malá poznámka: Sasuke s tužkou na oči mě fakt rozsekal :D :D

4 Vanda Vanda | Web | 16. dubna 2015 v 15:17 | Reagovat

Ahoj holky, víte, že Oriflame kosmetiku můžete nakupovat se slevou 23% a navíc získáte zdarma aktuální katalogy? Klikněte na www.kosmetikaslevy.cz a registrujte se přímo zde. Získáte skvělou slevu a když budete chtít také přivýdělek.

5 Hikarashi MeiLin Hikarashi MeiLin | E-mail | Web | 7. listopadu 2015 v 13:39 | Reagovat

http://sasume.blog.cz/1511/triedenie-sb#komentare
Prosim dnes triedím SB chceľa som len aby si šla na link a tam budeš mať napísaný postup.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama