Listopad 2010

This time for Azkaban! xD

21. listopadu 2010 v 20:41 | Mitsu-chan |  Ostatní
This_time_for_azkaban
U tohohle obrázku jsem se chámala jak blbá :-D Nemůžu z Voldyho :-D
A jinak to souvisí s tím že zítra jdu na HP7! Konečně! xD Se těšim ;3 A vy už jste byli? ;3

No... č. 2

2. listopadu 2010 v 17:22 | Ady |  Oznamky
Jen tak mimochodem - pozastavuju veškerou svou příšernou tvorbu. Pro teď nepíšu poívdky/básničky, pro teď nedělám diplomy. A tak... Takže... Zatím

No...

1. listopadu 2010 v 18:02 | Ady |  Oznamky
No... Zdravím... Jak se vám daří? Doufám a pevně věřím, že leep než mně. Ale opět dost o mně. Chtěla bych něco oznámit... Ne, že by mě blog nebavil, ale nemám na něj prostě náladu. Občas uvažuju o zrušení, aby nebyla Mitsu nucená tady něco přidávat.
Nemůžu psát povídky. Resp. je sem nemůžu dát. Ani ty básničky, který te mě padaj. Všechno je to příšerný. To, o čem píšu i jak to píšu.
Zmítám se mezi dvěma světy. Svět reálný a svět vysněný... No jo, fantazie. Za tohle se nemám ráda. Občas nedokážu rozlišit to, co se opravdu stalo a to, co se stalo ve světě fantazie. Je to tak skutečné...
Všem vám patří omluva za to, jak na tohle seru. Přes prázky jsem tu sem jakž takž něco dávala... Jak nic nepřidávám, ale přes školu jsem jako bez duše. Nemám prostě na blog náladu.V poslední minutě poslední hodiny se vždycky něco tak pokurví a celá nálada je v hajzlu a ještě dál.
Omlouvám, se za tyhle všecky kecy. Melu vážně o ničem.
Takže... Jednou, snad ještě přes školu, sem něco přidám. Mitsu sem nemusí chodit a nutit se něco přidávat. Přece jen - nenutím ji.
Takže... Zatím sbohem