Září 2010

SasoDei picts ^^

27. září 2010 v 22:03 | Mitsu-chan |  Naruto
Pár pictíků Deidary a Sasoriho =o) Nejlepší pár ^^ Hele donna, houby! :-D
10

Pro víc klik na Cč :)

Modrá růže

24. září 2010 v 20:32 | Mitsu-chan |  O - jednorázovky
Taková vážně krátká jednorázovka. Nebo spíš... vyjádření mých pocitů. Jak bych to měla nazvat vlastně ani nevím... Momentálně jsem něco mezi zklamanou, smutnou a zmatenou. Vlastně ani nevím. Prostě dávám tady ten blábol. Napište svůj názor. Budu čekat... Je věnovaný Ady a taky o ní. Jak jinak. Můj život je vlastně jenom ona... Jenom vás upozorňuju že děj je smyšlený. Ady žije xP Díky bohu... Tak už vás nebudu zdržovat a tady to je:

Modrá růže

Sedím na kraji skály a svírám v ruce růži. Trny se mi vrývají do kůže ale mě to nevadí. Krev mi pomalu stéká po dlaních a kape na mé bílé šaty. Tahle růže není obyčejná. Je od mé milované. Řekla mi že mi splní jedno přání. Potom zemřela... Z očí se mi valí další nával slz. Oči mě štípou a přes slepené řasy ani nevidím. Na tvářích seschlé slané cestičky a nepříjemný pocit v puse. Vítr fouká a čechrá moje blonďaté vlasy. Do kůže mi řeže jako tisícero nožů. Přivřlu oči a znovu je otevřu. Vidím obraz mé milované. Její tvář která mě vždycky přiváděla k šílenství. Její hebké, symetrické, růžové rty které se dotýkaly těch mých. Krásné modré oči které mě učarovaly, které se vpíjely do těch mých. Tvář jí lemovaly krátké hnědé vlasy. Tvář hladká jako samet a bílá jako vločka sněhu. Jako by jí vytesali andělé. Jak krásná byla... Milovala jsem ji dva dlouhé roky až před měsícem jsem jí to řekla. Nějakou záhadou jsme spolu začaly chodit. Byla jsem tak šťastná... Ale všechno krásné jednou končí... Jen jsem si nemyslela že to příjde tak brzo... Můžu být ale vděčná za ten měsíc co jsme byly spolu. Znovu se na plno rozbrečím a dál uvažuji jak krásné to bylo. Vzpomínám na něžné doteky na mé tváři. Její chladné ruce na mém těle a teplé rty na břiše. Její nebesky krásné oči které mě neustále sledovaly a nutily mě se červenat. Chtěla bych to zpátky... Teď už se ale nevrátí... Takže zbývá jen jedno řešení... Vstanu a hřbetem ruky si otřu slzy. Kouknu do propasti pode mnou a trochu se zachvěju. Stisknu růži a přiložím si ji k hrudi. Chci za Ady... přeju si a skloním se. Najednou cítím jak letím. Vítr se mi propadá pod zády a čechrá moje bílé šaty. Už cítím jen tupou bolest... Miluju Tě... Zavírám zelené oči s myšlenkou na mého anděla.
The End
blue rose


Jo, je to dost krátký... Vlastně ani pořádně nedává smysl... Je to zmatený asi jako právě já... Tak zatím a prosím komentujte... :)

Kawaii Ryuzaki ^^

23. září 2010 v 17:37 | Mitsu-chan |  Death note
Mám tu nějaké kawaii obrázky Ryuzakiho co jsem našla ^^
einsViac pod perexom ^^

Kapky krve a slzy = láska

15. září 2010 v 19:54 | Mitsu-chan |  Oznamky
Kolikrát vás už někdo zranil?
Mě zranilo tolik lidí že už jsem k ním ztratila důvěru. Ale Ady si ji získala, ona byla moje štěstí, můj anděl. A co se stane když vás i tenhle člověk zraní tím že chce odejít aby vás uchránil? Konec, finito, smrt. Ať už je sobota a já konečně můžu spokojeně umřít. Nemůžu žít bez tebe lásko... Prostě nemůžu... Mám totální záchvat pláče. Žiletku si přitisknu víc ke kůži. Je blbost že mi níčíš život, není to pravda... Proč mi to děláš? T_T T_T T_T

Mela to táhne s Medardem Kulenů! xD

12. září 2010 v 16:46 | Mitsu-chan |  Oznamky
Ahoj děcká! :D
Jak se vede?
Já se mám fajne, říkala jsem si že jsem se dlouho neozvala. Pokoušela jsem se vymyslet povídku na růžový mobil ale nejde to xD. Včera jsem byla s Ady ve Vaňkovce :). Radši bych k tomu nic neříkala protože ¨mi přála úchylné sny a co si myslíte? No jo, splnilo se xD Mrcha jedna ovládá moje myšlenky xD.
Znáte někdo parodii na Stmívání Sajrajt? Já to vidím po stopadesáté o pořád se chlámu. xD "Dneska jsem slyšel o sexuálním životě cuket a okurek příběhů až až." xD Umírám smíchy. xD
Jinak poslouchám Jayk3M, miláček, má krásný písničky, co?
Twilight ságu osobně nesnáším ale rozhodla jsem se že než příjde Ady na icq tak zkouknu Nový měsíc.

No to je tak vše, tak snad začnu něco přidávat aby jste se nenudili, ju? Pápá * Miouuu >^.^< *

Láska je droga 4

8. září 2010 v 22:58 | Mitsu-chan
Poslední díl mé kapitolovky. Poněkud krátký a možná trochu popletený ale nějak jsem to musila ukončit. Díleček věnuju Ady-chan které tuhle povídku píšu, nebo jsem spíš psala. Bylo mi potěšením. Ps: Miluju Tě.

Tak ať se líbí. ;-)

Bůh sexu a já

8. září 2010 v 18:47 | Ady-chan^^ |  Povídky na přání
Tákže - tohle jsem absolutně projela. Tuhle povídku. Absolutně jsem to nezvládla, protože je to moje první povídka na Bleach vůbec. Takže se omlouvám, že jsem to tak zkazila. Jinak povídka je na pár Ulquiorra x Ichigo. Takže - yaoi. (!!!) Snad tam nemám chyby a jinak příjemné počtení.

Nana cosplay^^

5. září 2010 v 17:08 | Mitsu-chan |  Nana
Krásnej cosplay pict^^
nana cosplay^^
Kawaii^^

Team 7 s Hinou^^

5. září 2010 v 17:06 | Mitsu-chan |  Naruto
Krásný pictík^^
team 7